عکاسی

تیم عکاسی سه پایه به اتکای عکاسان خلاق، و هنرمند خود و برخورداری از استودیوی کروماکی یاری گر شما در معرفی برند و کسب و کار شما با ارائه عکاسی، خواهند بود.

پوشش تصویری

از اساسی ترین اقدامات در برگزاری همایش، مراسم، رویداد، کنسرت یا … پوشش تصویری است. مهم ترین مزیت پوشش تصویری علاوه بر ثبت خاطرات، قابلیت تولید محتوا است. مجموعه سه پایه با در دست داشتن کلیه امکانات زیر، آماده ارائه خدمات پوشش تصویری است.

اجاره استودیو

استودیو سه پایه واقع در محدوده شمال-غرب تهران، آماده ارائه خدمات ضبط برنامه، کلیپ تبلیغاتی،ساخت موزیک ویدئو و … می باشد. ابعاد این استودیو 6*8 متر و با ارتفاع 2.70 به صورت تمام کروماکی قابل استفاده شماست.

تدوین

تدوین فیلم هنر و مهارت برش و مونتاژ یک فیلم برای انتقال هر‌چه بهتر مفهوم و داستان به بیننده است. این کار توسط یک تدوینگر فیلم انجام می شود که به تکمیل دید کارگردان از فیلم کمک می کند. تیم تدوین سه پایه با بهره گیری از نیروهای متخصص با بیش ۱۰ سال سابقه شما را در بهتر دیده شدن و جذب مخاطبان بیشتر، یاری می‌ کند.

اجاره رژی

از مزایای مهم استفاده از تجهیزات رژی، چینش تصاویر توسط کارگردان است که زمان مورد نیاز برای تدوین برنامه را کاهش می دهد. با توجه به نوع مراسم، جلسه، همایش یا رویداد می توان از اجاره واحد سیار یا اجاره تجهیزات رژی استفاده کرد.

تهیه پادکست

بدون شک یکی از جذاب ترین انواع تولید محتوا، تهیه پادکست می باشد. امروزه پادکست و کتاب صوتی جز پرطرفدارترین انواع محتوا به حساب می آید. تهیه پادکست و کتاب های صوتی خود را به ما بسپارید و یک محتوای صوتی اصولی و حرفه ای برای کسب و کار خود ارائه کنید.

درباره گروه سه پایه

تیم متخصص و حرفه ای 3 پایه با بیش از 7 سال سابقه کاری جز بهترین ها در حوزه خدمات صوتی و تصویری است.3 پایه با بیش از 40 عضو حرفه ای و متخصص قصد دارد با ارائه خدمات با کیفیت شما را در بهبود کسب و کارتان یاری کند. همکاری با شرکت هایی همچون پنبه ریز، به پرداخت ملت و ... از تجربه های مجموعه ما است.

عکاسی صنعتی

هر عکس داستانی دارد. این جمله ی معروف خود بیانگر اهمیت عکاسی ست. هنر عکاسی هنر انتقال مفهوم در یک قاب و به سریعترین شکل ممکن است.تیم عکاسی سه پایه به اتکای عکاسان خلاق، و هنرمند خود و برخورداری از استودیوی کروماکی یاری گر شما در معرفی برند و کسب و کار شما با ارائه خدمات زیرخواهند بود.

ضبط پادکست

بدون شک یکی از جذاب ترین انواع تولید محتوا، تهیه پادکست می باشد. امروزه پادکست و کتاب صوتی جز پرطرفدارترین انواع محتوا به حساب می آید. این نوع از تولید محتوا از نظر هزینه مناسب و بسیار کاربردی است و برای موفقیت در دنیای دیجیتال مارکتینگ عامل مهمی به شمار می رود. مجموعه سه پایه علاوه بر توان و تجهیزات مورد نیاز تولید پادکست، پادکست ویژوالایزر، کتاب صوتی، قابلیت همکاری با گویندگان شناخته شده و حرفه ای را دارد. وجود استودیو آکواستیک در مجموعه ما به شما این امکان را می دهد که تولید محتوای صوتی خود در قالب پادکست ویژوالایزر یا کتاب صوتی را به ما بسپارید. سابقه و تجربه مجموعه ما، شما را یاری می کند که یک محتوای صوتی با رعایت کلیه اصول و استانداردها را داشته باشید. تهیه پادکست و کتاب های صوتی خود را به ما بسپارید و یک محتوای صوتی اصولی و حرفه ای برای کسب و کار خود ارائه کنید